Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de amenajare curte si gard la Caminul cultural din sat Nicolesti

Număr anunț
DA36101773
Autoritate contractantă
COMUNA PUIESTI (CUI 2407885)
Furnizor / câștigător
DAVIDANA SRL (CUI 18431766)
Cod CPV
45111291-4 · Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
44.378 RON
Data publicării
09.07.2024 14:27
Data finalizării
10.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.378 RON