Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare pentru pavare/betonare curti

Număr anunț
DA36101784
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr.1 Umbraresti (CUI 16142168)
Furnizor / câștigător
UNIC ALPRO INVEST S.R.L. (CUI 39540219)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
09.07.2024 14:27
Data finalizării
10.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON