Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de tuns gazon Ruris RX16 Special, 2.5 cp, 4

Număr anunț
DA20106911
Autoritate contractantă
COMUNA VADASTRA (CUI 5139841)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
16311000-8 · Masini de tuns iarba (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680,15 RON
Valoare atribuită
1.680,15 RON
Data publicării
19.04.2018 11:58
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680,15 RON

din 1.680,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.