Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inspectie tehnica periodica - pachet
- Număr anunț
- DA20092202
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- EUFORBIA SRL (CUI RO13872311)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 243,69 RON
- Valoare atribuită
- 243,69 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 12:09
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2018 12:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
243,69 RON
din 243,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro