Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Engerix B adulti 20mcg/ml susp.inj*1ser.pre*1ml F (VACCIN HEPATITIC B)
- Număr anunț
- DA20051042
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33651680-8 · Vaccinuri impotriva hepatitei B (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420 RON
- Valoare atribuită
- 443,10 RON
- Data publicării
- 13.04.2018 09:47
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2018 15:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
443,10 RON
din 420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro