Ofertă acceptată Cumpărare directă

FUSTA TUTU BALET

Număr anunț
DA20099974
Autoritate contractantă
OPERA COMICA PENTRU COPII (CUI 15263455)
Furnizor / câștigător
Flaut Oana PFA (CUI Ro26381081)
Cod CPV
18410000-6 · Imbracaminte speciala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.788 RON
Valoare atribuită
1.788 RON
Data publicării
18.04.2018 18:57
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 19:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.788 RON

din 1.788 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.