Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,3% sub estimat
achizitie materiale de curatenie
- Număr anunț
- DA20096483
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" BACAU (CUI 4278558)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.339,05 RON
- Valoare atribuită
- 2.145,91 RON 8,3% sub estimat
- Data publicării
- 18.04.2018 14:32
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 14:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.145,91 RON
din 2.339,05 RON estimat
8,3%
Adjudecat la 91,7% din estimat · economie 193,14 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.