Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de curatenie a birourilor AJPIS Harghita
- Număr anunț
- DA20106713
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA HARGHITA (CUI 24719730)
- Furnizor / câștigător
- MIX SRL (CUI RO10458707)
- Cod CPV
- 90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.138,40 RON
- Valoare atribuită
- 22.138,40 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 11:52
- Termen limită
- 24.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2018 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.138,40 RON
din 22.138,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro