Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionarea de U.M. 01144 Roman, cu livrare la U.M. 01147 Roman str. Profesor Dumitru Martinas
- Număr anunț
- DA20105320
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.774 RON
- Valoare atribuită
- 3.774 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 11:09
- Termen limită
- 24.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2018 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.774 RON
din 3.774 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro