Ofertă acceptată Cumpărare directă

HP 51645AE INKCARTRIDGE FOR 850/1600 BLK, BROTHER LC1240BK INK MFCJ6910DW BLACK

Număr anunț
DA20104006
Autoritate contractantă
COMUNA VETEL (CUI 4374105)
Furnizor / câștigător
COMTECH STORE S.R.L. (CUI 35022524)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267 RON
Valoare atribuită
267 RON
Data publicării
19.04.2018 10:27
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

267 RON

din 267 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.