Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TEXTMARKER SCHNEIDER JOB150 JOB150
- Număr anunț
- DA20095697
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Giurgiu (CUI 5843153)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI RO9098809)
- Cod CPV
- 30192123-9 · Carioca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,05 RON
- Valoare atribuită
- 7,05 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 14:07
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7,05 RON
din 7,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro