Atribuită Cumpărare directă

Pachet consumabile: Drum Unit ORIGINAL + Waste Toner ORIGINAL Kyocera Ecosys M8124

Număr anunț
DA36102102
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.983,68 RON
Data publicării
09.07.2024 14:27
Data finalizării
12.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.983,68 RON