Atribuită Cumpărare directă

SmartPak® DQ3 Purification Pack Producator Merck Millipore

Număr anunț
DA36102106
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI 10084149)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.308,75 RON
Data publicării
09.07.2024 14:27
Data finalizării
10.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.308,75 RON