Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole de birou

Număr anunț
DA20102346
Autoritate contractantă
COMUNA VINDEREI (CUI 3394104)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
157,80 RON
Valoare atribuită
157,80 RON
Data publicării
19.04.2018 09:32
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

157,80 RON

din 157,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.