Ofertă acceptată Cumpărare directă

Perforator profesional

Număr anunț
DA20098642
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL OLT (CUI 4394943)
Furnizor / câștigător
DECK COMPUTER SRL (CUI RO7835823)
Cod CPV
30197330-8 · Perforatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.224 RON
Valoare atribuită
1.224 RON
Data publicării
18.04.2018 15:40
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.224 RON

din 1.224 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.