Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Studii de teren,Expertiză tehnică,DALI pt. Finalizare baza sportivă in loc Calafindesti, jud Suceava
- Număr anunț
- DA20078292
- Autoritate contractantă
- Comuna Calafindesti (Primaria Comunei Calafindesti) (CUI 6552870)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL MAPINVENT S.R.L. (CUI RO30630008)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.400 RON
- Valoare atribuită
- 15.400 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 12:37
- Termen limită
- 24.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2018 16:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.400 RON
din 15.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro