Ofertă refuzată Cumpărare directă

BONURI VALORICE DE CARBURANTI

Număr anunț
DA20103597
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Gospodarie Comunala si prestari servicii destinate protectiei populatiei Costinesti (CUI 14232701)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.202 RON
Valoare finală
4.202 RON
Data publicării
19.04.2018 10:15
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.