Ofertă acceptată Cumpărare directă

Expertiza tehnica,audit energetic,SF pentru Reabilitarea,modernizare si echiparea infrastructurii

Număr anunț
DA20085535
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
DAVIDE EL BRAVO SRL (CUI RO31700497)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.000 RON
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
18.04.2018 08:38
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON

din 14.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.