Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU MCCG 3X2.5mmp

Număr anunț
DA20085453
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI RO4221110)
Furnizor / câștigător
UNIVERS GRUP SRL (CUI RO14397840)
Cod CPV
32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900,48 RON
Valoare atribuită
900,48 RON
Data publicării
18.04.2018 08:34
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

900,48 RON

din 900,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.