Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BAGHETA STERGATOR covor scara exterioara

Număr anunț
DA20096464
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39530000-6 · Covoare, presuri si carpete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.021,44 RON
Valoare atribuită
1.021,44 RON
Data publicării
18.04.2018 14:31
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 08:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.021,44 RON

din 1.021,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.