Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 100,0% sub estimat

Achizitie tichete sociale gradinita

Număr anunț
DA20109521
Autoritate contractantă
Comuna Cut (Primaria Cut) (CUI 16397960)
Furnizor / câștigător
PLUXEE ROMANIA S.R.L. (CUI RO11071295)
Cod CPV
30199770-8 · Tichete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50 RON
Valoare atribuită
0,01 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
19.04.2018 13:32
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,01 RON

din 50 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 49,99 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.