Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie xerox A4

Număr anunț
DA20105299
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA MURES (CUI 12528175)
Furnizor / câștigător
AS CLEAN ZONE SRL (CUI RO33208599)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
549 RON
Valoare atribuită
574 RON
Data publicării
19.04.2018 11:08
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

574 RON

din 549 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.