Atribuită Cumpărare directă

PACHET 60 buc/LENJERIE PAT ADULTI SIFON ALB BBC100%140G/MP-FIRMA PROTEJATA

Număr anunț
DA36103112
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA (CUI 2845826)
Furnizor / câștigător
ROMANS CONF S.R.L. (CUI 11843107)
Cod CPV
39512000-4 · Lenjerie de pat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.760 RON
Data publicării
09.07.2024 14:27
Data finalizării
10.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.760 RON