Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memory stick 16 Gb

Număr anunț
DA20096872
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
TI SISTEM S.R.L. (CUI RO16116886)
Cod CPV
30233100-2 · Unitati de memorie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70 RON
Valoare atribuită
70 RON
Data publicării
18.04.2018 14:42
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70 RON

din 70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.