Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta de etichete Zebra GK420T

Număr anunț
DA20090624
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30232100-5 · Imprimante si trasatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.195 RON
Valoare atribuită
1.195 RON
Data publicării
18.04.2018 11:21
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.195 RON

din 1.195 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.