Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie software antivirus si echipament informatic

Număr anunț
DA20058327
Autoritate contractantă
COMUNA BALC (CUI 5431683)
Furnizor / câștigător
PROSOFT DANIEL SRL (CUI 15321769)
Cod CPV
30237300-2 · Accesorii informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.498,98 RON
Valoare atribuită
1.498,98 RON
Data publicării
13.04.2018 14:35
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.498,98 RON

din 1.498,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.