Ofertă acceptată Cumpărare directă

DISC TAIERE OTEL 125X1.6MM 2608600219 EXPERT BOSCH

Număr anunț
DA20104047
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
32353100-3 · Discuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20 RON
Valoare atribuită
20 RON
Data publicării
19.04.2018 10:29
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20 RON

din 20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.