Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DISC DIAMANTAT 125 BPE BETON/ECO 2608602197 BOSCH
- Număr anunț
- DA20101274
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 32353100-3 · Discuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82,22 RON
- Valoare atribuită
- 82,22 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 08:51
- Termen limită
- 24.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2018 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
82,22 RON
din 82,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro