Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oferta tablouri electrice exterior conform Anunt ADV1003217
- Număr anunț
- DA20105817
- Autoritate contractantă
- R 14236177 Unitatea Militara 02132
- Furnizor / câștigător
- OPAL CONSTRUCT SRL (CUI RO17127522)
- Cod CPV
- 31214500-4 · Tablouri electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.089,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.089,08 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 11:24
- Termen limită
- 24.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2018 12:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.089,08 RON
din 1.089,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro