Atribuită Cumpărare directă

SSD extern Sandisk Extreme® Portable V2, 2TB, NVMe, USB 3.2 Gen 2, protectie IP55

Număr anunț
DA36103325
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30234000-8 · Suporturi de memorie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.204,12 RON
Data publicării
09.07.2024 14:28
Data finalizării
10.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.204,12 RON