Ofertă refuzată
Cumpărare directă
TESTE GLUICEMIE FAST TEST COMPATIBIL CU GLUCOMETRU PLUSMED
- Număr anunț
- DA20096475
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV (CUI 7661840)
- Furnizor / câștigător
- TG SOLUTIONS COM SRL (CUI 14685818)
- Cod CPV
- 33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.024 RON
- Valoare finală
- 10,24 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 14:32
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.