Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii masa-Proiect: CONGRESUL INTERNATIONAL DE ISTORIE A PRESEI

Număr anunț
DA20094809
Autoritate contractantă
Asociatia pentru cultura, educatie si tineret "Vasile Goldis Arad (CUI 37864677)
Furnizor / câștigător
HARDER INN SRL (CUI RO13444803)
Cod CPV
55312000-0 · Servicii de restaurant cu ospatari fara restrictii de acces (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.476,80 RON
Valoare atribuită
2.476,80 RON
Data publicării
18.04.2018 13:39
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.476,80 RON

din 2.476,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.