Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii prestate de centre de zi pentru copii

Număr anunț
DA20094601
Autoritate contractantă
Comuna Lupeni (CUI 4368049)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA "CARITAS - ASISTENTA SOCIALA" FILIALA ORGANIZATIEI CARITAS ALBA IULIA (CUI 1213139)
Cod CPV
85312110-3 · Servicii prestate de centre de zi pentru copii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.294 RON
Valoare atribuită
4.294 RON
Data publicării
18.04.2018 13:33
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.294 RON

din 4.294 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.