Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Baterie Varta 12v 14ah 190a cod 12n14-3a/yb14l-a2
- Număr anunț
- DA20106854
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- DAEMED SRL (CUI RO15194517)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 171,08 RON
- Valoare atribuită
- 171,08 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 11:56
- Termen limită
- 24.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2018 13:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
171,08 RON
din 171,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro