Atribuită Cumpărare directă

Sol.Ringer 500ml si 250ml, GLUCOZA 50MG/ML 250ml, ONDANSETRON 2 mg/ml x 2ml, SMECTA ORANGE X 10pl

Număr anunț
DA36103555
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SIBIU (CUI 7497072)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33692210-2 · Solutii pentru nutritie parenterala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
753,80 RON
Data publicării
09.07.2024 14:28
Data finalizării
10.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

753,80 RON