Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cheie roti Mercedes Vito 115 CDI
- Număr anunț
- DA20102517
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRAILA (CUI 5848584)
- Furnizor / câștigător
- SECADA S.R.L. (CUI RO14297174)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 356 RON
- Valoare atribuită
- 356 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 09:38
- Termen limită
- 24.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
356 RON
din 356 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro