Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FISET DULAP METALIC CU 4 POLITE REGLABILE, 900x400x1800 mm, 40 kg/polita A177 ECO I
- Număr anunț
- DA20098161
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.633 RON
- Valoare atribuită
- 3.633 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 15:22
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.633 RON
din 3.633 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro