Atribuită Cumpărare directă

Achiziți cartus/toner original TOSHIBA E-STUDIO 2525A/3028A/3528A/4528A

Număr anunț
DA36104159
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
441,60 RON
Data publicării
10.07.2024 14:28
Data finalizării
11.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

441,60 RON