Atribuită Cumpărare directă

PACHET PIESE DE SCHIMB

Număr anunț
DA36104231
Autoritate contractantă
COMUNA CATA (CUI 4801370)
Furnizor / câștigător
TAXUS PROD SRL (CUI 6129730)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.247,75 RON
Data publicării
10.07.2024 14:28
Data finalizării
11.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.247,75 RON