Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALBIO SAPUN 5L FRESH

Număr anunț
DA20097471
Autoritate contractantă
COMUNA PIETROSITA (PRIMARIA COMUNEI PIETROSITA) (CUI 4344449)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24,86 RON
Valoare atribuită
24,86 RON
Data publicării
18.04.2018 14:59
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24,86 RON

din 24,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.