Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie si revizie tehnica autoutilitara Nissan Cabstar
- Număr anunț
- DA20098503
- Autoritate contractantă
- Directia Administrarea Strazilor si Iluminatului Public (CUI 18115577)
- Furnizor / câștigător
- TONNYAUTO-PLATZ SRL (CUI 34941368)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 921,86 RON
- Valoare atribuită
- 921,86 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 15:35
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2018 08:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
921,86 RON
din 921,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro