Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ANVELOPE

Număr anunț
DA20086542
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
NURVIL TUNING SRL (CUI RO15903929)
Cod CPV
34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.650,42 RON
Valoare atribuită
11.650,42 RON
Data publicării
18.04.2018 09:22
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.650,42 RON

din 11.650,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.