Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare anvelope auto pentru autovehicule- Parc AUTO

Număr anunț
DA20069150
Autoritate contractantă
JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI RO15934070)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.524,26 RON
Valoare atribuită
20.524,26 RON
Data publicării
16.04.2018 16:42
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 16:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.524,26 RON

din 20.524,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.