Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ECHIPAMENTE DE JOACA SI DALE DE CAUCIUC

Număr anunț
DA20103511
Autoritate contractantă
ORAS PLOPENI (CUI 2843779)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.961 RON
Valoare atribuită
33.961 RON
Data publicării
19.04.2018 10:12
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.961 RON

din 33.961 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.