Ofertă acceptată Cumpărare directă

ECHIPAMENT GPS MINI SI MODUL CAN INCLUS MONTAJ

Număr anunț
DA20086173
Autoritate contractantă
LICEUL DIMITRIE CANTEMIR (CUI 3372378)
Furnizor / câștigător
FOMCO 2006 SRL (CUI RO18312900)
Cod CPV
38112100-4 · Sisteme de navigare si de pozitionare globala (GPS sau echivalente) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.398 RON
Valoare atribuită
1.398 RON
Data publicării
18.04.2018 09:07
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.398 RON

din 1.398 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.