Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manusi examinare - latex pudrate marimea M = 30 CUTII, L = 30 CUTII; S = 30 CUTII; XS = 20 CUTII; XL
- Număr anunț
- DA20079317
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Alesd (CUI 4348890)
- Furnizor / câștigător
- SORIMED & DENTAL SRL (CUI RO29444257)
- Cod CPV
- 38412000-6 · Termometre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.284,50 RON
- Valoare atribuită
- 6.284,50 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 13:09
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.284,50 RON
din 6.284,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro