Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOARFECE PENTRU GAZON 325MM LT99110

Număr anunț
DA20097664
Autoritate contractantă
COMUNA PIETROSITA (PRIMARIA COMUNEI PIETROSITA) (CUI 4344449)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39241200-5 · Foarfece (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24,79 RON
Valoare atribuită
24,79 RON
Data publicării
18.04.2018 15:05
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24,79 RON

din 24,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.