Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rigola PD200V, tip 0.0, D400, natur

Număr anunț
DA20104671
Autoritate contractantă
SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU (CUI RO27295841)
Furnizor / câștigător
ACO SRL (CUI 11525316)
Cod CPV
44115000-9 · Elemente de montaj pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.226,85 RON
Valoare atribuită
13.226,85 RON
Data publicării
19.04.2018 10:46
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.226,85 RON

din 13.226,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.