Atribuită Cumpărare directă

Debitmetru pentru O2/Barbotor - Flowmeter original/Tub umidificator pentru barbotor - Flowmeter orig

Număr anunț
DA35156931
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
38421110-6 · Debitmetre (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.740 RON
Data publicării
01.03.2024 13:46
Data finalizării
04.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.740 RON