Ofertă acceptată Cumpărare directă

GRACE DOZATOR SAPUN METALIC AC29

Număr anunț
DA20097744
Autoritate contractantă
COMUNA PIETROSITA (PRIMARIA COMUNEI PIETROSITA) (CUI 4344449)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153,78 RON
Valoare atribuită
153,78 RON
Data publicării
18.04.2018 15:08
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153,78 RON

din 153,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.